Zero client ها عملکردشان با امنیت کامل انجام می شود.عصر پیچیدگی و نا امنی PC ها تقریبا به پایان رسیده است. در یک کامپیوترقدیمی، منابع محاسباتی و داده (CPU وHard) روی کامپیوتر قرار دارد؛ بنابراین امکان یکپارچه سازی اطلاعات شرکت ها کم می شود. Leadtek PCoIP، راهکاری برای کاربرمجازی ایجاد کرده، که تمام منابع محاسباتی و اطلاعاتی (CPU وHard) را که به یک سرور مرکزی در یک مرکز داده امن فرستاده و در دسترس قرار می دهد وهمچنین از این طریق هزینه های پشتیبانی سازمان ها را کاهش می دهد. زیروکلاینت مدیریت داده ها و امنیت را بهبود می بخشد در حالی که یک تجربه عالی و بی نقص را برای کاربر روی شبکه های مبتنی بر IP فراهم می کند. PCoIP Zero Client امکان دسترسی گروهی از کاربران به نرم افرازهای پیشرفته ای، شامل 3D CAD/CAM، Digital Content Creation، video editing و advanced knowledge worker level business software را فراهم می کند.

پشتیبانی VMware View

نتیجه همکاری با VMware، ترکیب VMware Horizon Viewو توپولوژی PCoIP ایجاد پروتکلی برای desktopهای مجازی است، به منظور فراهم کردن یک رضایت کاربری کاملا بهتری نسبت به سایر پروتکل های دسترسی از راه دور می باشد.با نصب آخرین نسخه VMware Horizon View می توان به همه ی امکانات VMware و PCoIP و همچنین امکان گسترش کاربران مجازی دست یافت.

ویدئو :

مکان های تصویری که در آن مردم مرکز تجربه همکاری هستند ، باعث بوجود آمدن روش های جدید برای این همکاری شده و سرعت بخشیدن به نوآوری و انجام کارهای بیشتر با کمترین امکانات مورد نیاز را به ارمغان می آورد . این بدرستی تعامل نسل بعدی است ، جایی که در آن هر کسی در همه جا می تواند چهره به چهره تعامل کند ، و این تعامل موثر است .

سازگار با محیط زیست با کاهش فوق العاده انرژی و آلودگی صوتی

تمایل مدیران صنعتی، در جهت کاهش سخت افزازهای اضافی و انرژی مصرفی است. نتیجه ی این نوع راهکار، یک شبکه متمرکز، سبک، سبز و قابل اطمینان است که کمترین نیاز به مدیریت IT و پشتیبانی را دارد.

مدیریت مجازی بدون desktop

Thin Client های قدیمی در حقیقت کامپیوترهایی کوچک هستند که یک نسخه از Windows یا Linux را اجرا می کنند، اما زیرو کلاینت ها پردازشگر، سیستم عامل، درایور سخت افزاری، هارد دیسک، فن ، صدا و... ندارند. این بدان معنی است که نیازی به به روز رسانی مکرر نرم افزارهایی از قبیل آنتی ویروس، سیستم عامل و درایور ندارد. تنها یک بار نیاز به راه اندازی دارند. نتیجه ی آن یک سبکی در تجهیزات، کاهش فوق العاده انرژی و سیستمی مطمئن است که کمترین نیاز به مدیریت IT و پشتیبانی را دارد.

رضایت کاربری

محصولات leadtek PCoIP تنها راهکار دسترسی از راه دوری هستند که هیچ گونه پردازش اضافه ای روی پردازشگر یا کارت گرافیک سرور قرار نمی دهند؛ بنابراین CPU/GPU میتوانند تمام توانشان را برای ویژگی های گرافیکی اختصاص دهند.عملکردی بیش از 250 مگاپیکسل در هر ثانیه (Mpps)، قابلیت انتقال Fullscreen ها از پیکسل های در حال تغییر با توانایی refresh کردن فراتر از 60 فریم در ثانیه ، بهترین امکان remote را فراهم می کند.

امنیت بالا و اعتبارسنجی

راهکار PCoIP تمامی سخت افزارها از جمله رایانه، تبلت، موبایل هوشمند، سرور و ... را پشتیبانی کرده و بستر امنی را برای شبکه برقرار می نماید.PCoIP، داده انتقال نمیدهند بلکه فقط پیکسل را منتقل می کند، بنابراین اطلاعات در مرکز داده امن می مانند.

وضوح تصویری بالای 2560×1600

این دستگاه دارای یک موتور تصویری قدرتمند برای پشتیبانی از نمایش دادن چهار نمایشگر با وضوح 1920×1200 یا دو نمایشگر با وضوح 2560×1600 با بالاترین قدرت پردازشی پیکسل می باشد.

امکانات

  • نمایش دو تا مانیتور با وضوح فوق العاده 2560×1600 و چهارمانیتور قدرتمند 1920×1200 امکان پذیر است؛ دارای چهار USB، یک Speaker ، یک میکروفن؛ یک هدفون، و پورت اترنتی می باشد.
  • اتصال به شبکه از طریق یک پورت اترنت می باشد و خروجی پورت های DVI/Display Port برای نمایشگرها و پورت های USB برای ارتباطات I/O استفاده می شوند.
    • o TERA2321 PoE zero client editionویژگی PoE را انتشار میکند که امکان تامین انرژی device را از طریق همان کابل اترنتی می دهد.
  • پردازشگر، سیستم عامل، درایور،هارد دیسک ، فن و صدا ندارد بنابراین اصلا به مدیریت نیازی نیست.
  • نتیجه این شبکه، هزینه ی کم و قابلیت اطمینان در ماژول های سمت کاربر است که کمترین نیاز به مدیریت IT و پشتیبانی را دارد؛ چون همه ی پردازش ها در یک سرور مرکزی انجام می شوند.
  • بدون آلودگی صوتی و انرژی مصرفی کم می باشد، بنابراین سازگار با محیط زیست است.
دریافت بروشور Zero Client TERA2321 Dual-DVI